Medlemmar

 

Medlemmar                       Födelseår    EmailTel                                          mobil

Andersson Lena 1948 lena78@spray.se 070-876 17 86
Andersson Marie 1966 mimmi266@hotmail.com 073-320 12 06
Axelsson Gerd 1953 axzons53@gmail.com 070-238 54 85
Berggren Irene 1958 irene.berggren@hotmail.com 073-042 85 07
Brissman Lars 1962 lars@brissmans.se 070-326 53 26
Broddén Jan 1959 broddvit@gmail.com 070-694 27 82
Danielsson Kjell-Olof 1958 kjellnam@hotmail.com 070-368 96 41
Henriksson Olle 1955 olle_roinge@hotmail.com 035-442 66
Henriksson Lena 1962 Lena_roinge@hotmail.com 073-563 06 27
Johansson Jan -Ove 1961 janoveploy@hotmail.se 072-231 96 58
Johansson Stefan 1965 070-316 25 42
Norell Peter 1952 familjen.norell@spray.se 073-406 97 97
Norell Ingela 1957 familjen.norell@spray.se 070-969 71 97
Persson Christer 1964 jaj64@spray.se 070 644 73 57
Spolén Patrik 1995 patrik.spolen@hotmail.com 070-565 77 32
Svensson Magnus 1966 bogomagnus@hotmail.com 070-315 89 38

Jorlén Gunilla                    1962    jorlen.g@bjarenet.com           070-225 21 10

 

Nilsson Kerstin                  1955    sick.bastad@hotmail.com       070-561 59 91

 

Sappelt Monika                  1962   monika_sappelt@hotmail.com

 

Söderman Kerstin               1956   tintinsoder@gmail.com             073-681 77 49

 

Sebelius Glenn                   1968   glenn_sebelius@yahoo.se          072-155 10 06

 

Gillström Bo                       1967   bo.gillstrom@industrilas.com     070-567 05 06

 

Hanak Dan                         1965   dan@surfia.nu                               079-349 36 66

 

Nilsson Dennis                  1981   DennisNilsson81@hotmail.com      073-593 63 62

 

Sappelt Ralf                       1964   ralf@teamalutorp.se                      070-674 82 74

 

Paulsson Fredrik                1996   Freddy_p96@hotmail.com             072-512 92 59

 

Thuné Kenneth                   1970                                                          070-580 94 66

 

Thuné Viktoria                    2000                                                           072-182 12 80

 

Peter Orbell-Vaerst                      peter_vaerst@hotmail.com                076-307 98 34

 

 

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

*

© 2018: BK-Nyhem | GREEN EYE Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress